OBČIANSKE ZDRUŽENIE

Združenie vzniklo ako dobrovoľné záujmové zoskupenie rodičov a priateľov detí a pracuje na základe dobrovoľnej, svojpomocnej a bezodplatnej činnosti svojich členov. Vytvára podmienky pre realizáciu výchovne – vzdelávacieho programu detí v predškolskom veku.

OZ – príspevok občianske združenie
IBAN SK98 0900 0000 0001 7957 0168
ČIASTKA 100,00 EUR
Referencie platiteľa: Uveďte meno a priezvisko dieťaťa (triedu)

Občianske združenie pôsobí pri Materskej Škole Heydukova 25, Bratislava, Staré mesto.

oz@msheydukova.sk

Ciele združenia

Zloženie výboru OZ:

Predseda, štatutár: Ing . Slávka Doláková
Členovia: Mgr. Art. Katarína Mrázková

Mgr. Dagmar Václavíková

Veronika Véghová

Ako nakladáme s finančnými prostriedkami

Vážení rodičia,
radi by sme Vás priebežne informovali o tom, ako OZ nakladá s finančnými prostriedkami, ktoré mu poskytli rodičia detí z príspevkov za dieťa a tiež subjekty, ktoré mu poskytli 2 % podiel dane z príjmov.

Zároveň sa chceme všetkým darcom poďakovať a vyjadriť presvedčenie, že prostriedky boli využité čo najefektívnejšie.

Pri nakladaní s finančnými prostriedkami kladieme dôraz na nákup aktivít pre deti, ktoré môžu využiť a podporiť tak na zabezpečenie pomôcok na podporu ich tvorivosti (tvorivé dielne, vzdelávacie programy a pomôcky).