Koncept našej materskej školy stojí na princípoch inkluzívnej pedagogiky, ktorá prináša novú kvalitu prístupu k deťom, ako bezpodmienečné akceptovanie potrieb všetkých detí.

Nechceme byť len obyčajnou škôlkou. Sme škola 21. storočia reflektujúca na aktuálne dianie a dynamiku sveta. Naším cieľom je byť vzorom a udávať trendy v oblasti vzdelávania.

Zároveň chceme byť rodičom a ich deťom dobrým a rovnocenným partnerom, ktorý podporuje ich názor, výchovu a rozvoj v peknom, harmonickom a podnetnom prostredí.

Chceme vám pomôcť viesť vaše deti s láskou a radosťou k zodpovednosti a samostatnosti.

Vzdelávať, podporovať a rozvíjať tvorivosť, zručnosti, kompetencie a emocionálnu inteligenciu pri budovaní šťastia a sebavedomia vašich detí, pretože len z takýchto detí vyrastú neskôr zodpovední, citliví a tvoriví dospelí.

Cieľ našej materskej školy

Našim hlavným cieľom je poskytovať deťom bezpečné a podnetné prostredie na všestranný rozvoj